Архітектурне проектування

Фото - Проект будинку Клара
10,560 грн
Площа: 161,58м2
2
6
Фото - Проект будинку Вілла
10,400 грн
Площа: 140,44м2
3
5
Фото - Проект будинку Езіл
10,400 грн
Площа: 126,34м2
3
4
Фото - Проект будинку Баня
9,120 грн
Площа: 70.7м2
1
Фото - Проект будинку Ділас
9,440 грн
Площа: 112,15м2
1
4
Фото - Проект будинку Прем’єр 3
9,920 грн
Площа: 194,6м2
2
4

Архітектурне проектування є початковим етапом в будівництві будь-якого громадського або житлового приміщення. Саме воно визначає майбутній функціонал будівлі і його стильове вирішення.

 Фото - архітектурне проектування

Архітектурне проектування найкраще довірити досвідченим професіоналам, чиї роботи вже були втілені в реальність. Наша компанія займається розробкою ескізів для:

 • готельних комплексів;
 • торгових центрів;
 • будівель громадського призначення;
 • житлових будинків і котеджних селищ.

Для формулювання чіткого розуміння архітектурного проектування того чи іншого будинку, наш клієнт повинен позначити цілі і завдання майбутньої будови, а ми, в свою чергу, постараємося втілити в реальність всі ці побажання.

Для правильного виконання проекту слід послідовно пройти необхідні етапи.

Етап розробки

Передбачає виявлення і визначення основної концепції майбутнього об’єкта. Наші розробники допоможуть вирішити, в якій стильовій композиції буде виконаний об’єкт, спроектують ландшафтне наповнення, прорахують всі економічні і технічні складові проекту, а також визначать внутрішній зміст приміщення.
Після позначення всіх перерахованих пунктів наші фахівці можуть запропонувати розглянути вже готовий генеральний план, який представлений схематично. На цьому етапі ви також можете побачити:

 • ескізи будівель з зовнішньої сторони,
 • плани кожного поверху,
 • схеми розташування в приміщенні.

Ми розробляємо макет в трьох вимірах без наповнення його деталями дизайну, предметами інтер’єру.

Створення ескізу

На наступному етапі архітектурне проектування представляється створенням повноцінного ескізу проекту. Це має на увазі повне наповнення і опрацювання кожного сантиметра об’єкта будівництва. У приміщенні визначаються місця розташування комунікацій, вказуються дверні та віконні прорізи, дизайнери представляють ескіз в колірному вирішенні з використанням всіх деталей інтер’єру. На даному етапі ми надаємо клієнтам всю необхідну документацію, яка входить в архітектурно-будівельний план.

 Фото - архітектурне проектування

Чому краще звертатися в компанію «Рим-Лав»?

Наша компанія надає послуги архітектурного проектування тільки спільно з самими висококваліфікованими фахівцями. При правильному підході до зведення будь-якого будівництва в цьому повинні брати участь не тільки будівельні бригади, а й спеціально підготовлені:

 • техніки,
 • дизайнери приміщень,
 • досвідчені інженери,
 • технологи різних областей будівельної діяльності.

Не можна залишати поза увагою процес узгодження і затвердження проекту будови – це завдання ми також готові взяти на себе.

Ми на регулярній основі проводимо навчання персоналу всіх нововведень в області проектування, саме тому всі штатні співробітники володіють необхідним спектром знань при виконанні будь-якої роботи, незалежно від рівня складності. Ми зможемо знайти рішення навіть для самого незвичайного проекту. Наші дизайнери розробляють нестандартні рішення в області інтер’єру приміщень, вони використовують тільки новітні матеріали, а також знають, на чому можна значно заощадити без шкоди зовнішньому вигляду приміщень. Тільки велика компанія, з наявністю всіх необхідних співробітників, зможе якісно і швидко впоратися з таким багатозадачним проектом. Ми прагнемо, щоб наші клієнти залишилися задоволені.