Проектування будинків

Фото - Проект будинку Клара
10,560 грн
Площа: 161,58м2
2
6
Фото - Проект будинку Вілла
10,400 грн
Площа: 140,44м2
3
5
Фото - Проект будинку Езіл
10,400 грн
Площа: 126,34м2
3
4
Фото - Проект будинку Баня
9,120 грн
Площа: 70.7м2
1
Фото - Проект будинку Ділас
9,440 грн
Площа: 112,15м2
1
4
Фото - Проект будинку Прем’єр 3
9,920 грн
Площа: 194,6м2
2
4

Власний будинок – це мрія кожної людини, яка прагне жити в комфортних умовах. Далеко не кожний варіант, який їй буде запропоновано під час продажу, відповідає вподобанням. Індивідуальне проектування будинку набуває все більшої популярності завдяки можливості створення власної, унікальної території, де навіть найменше бажання буде втілено в життя. Думаєте, що це фантазія? Помиляєтеся, і ми готові довести.

Фото - проектування будинків

Провідні спеціалісти нашої компанії гарантують:

  • швидке виконання послуги будь-якої складності;
  • втілення в життя навіть нестандартних вимог та побажань клієнта;
  • індивідуальний підхід в проектуванні будинку та прилеглої території;
  • помірні ціни;
  • високу якість.

Ви можете розглянути готові пропозиції, надати свій план або повністю покластися на творчу фантазію наших дизайнерів, архітекторів, проектувальників. Проектування будинків у Львові та по всіх містах Украиїни за допомогою нашої компанії – максимум переваг та ніяких ризиків зі сторони клієнта.

Кожний етап роботи виконується висококваліфікованим спеціалістом, команда злагоджено працює до моменту, коли процес проектування будинку добігає кінця і незабаром буде представлений його майбутньому власнику.

Чому варто віддати перевагу нам

Керівництво нашої компанії дбає, перш за все, про безпеку свого клієнта. Тому всі архітектурні рішення приймаються після геологічної розвідки та аналізу ділянки, на якій буде розміщено будинок. Узгодження кожного кроку с законодавчими органами – гарантія того, що у власника не виникне жодних проблем з прийомом будинку в експлуатацію. Якщо є сумніви стосовно ідеального співвідношення земельного ресурсу та специфічної конструкції житла – ми вирішимо всі проблеми та знайдемо вихід із ситуації.

До моменту закладання першої цеглини клієнт буде мати точне уявлення про зовнішній вигляд будівлі, її конструктивні особливості та планування функціональних зон.

Використання сучасних комп’ютерних технологій та засобів візуальної передачі інформації під час проектування будинку дає замовнику можливість ознайомитися з наступними показниками:

  • точна площа житла, включаючи різні господарчі приміщення;
  • lрозміщення кімнат;
  • архітектурний декор, який планується реалізувати після зведення стін будинку.

Планування інженерних комунікацій та специфіка їх розміщення – послуга, яка також входить до наших обовʼязків. Перегляд 3D-моделі майбутньої споруди дозволяє власнику зрозуміти, що всі його побажання втілені в реальність. Також це полегшує роботу майстрам, які будуть займатися будівництвом.

Фото - проектування будинків

Компанія «Рим-Лав» – це не тільки кваліфіковане проектування будинків у місті Львів та по всіх містах України. Це виконання будь-якої забаганки нашого замовника, що втомився від пошуку надійного ділового партнера, на якого можна покластися.

Клієнт повідомляє співробітникам компанії, на який бюджет він розраховує. Це дає змогу швидко зорієнтуватися та запропонувати найбільш вигідний з фінансової точки зору варіант, який буде не менш цікавий та гармонійний, ніж елітні будинки, в які вкладено багато коштів.

Відповіді на всі питання стосовно послуги проектування будинку в Україні можна отримати на офіційному сайті або зателефонувавши нам за контактним номером, вказаним у відповідному розділі. Ми виконаємо всі ваші побажання, навіть якщо інші дизайнери
та архітектори вважали їх нереальними для втілення. Телефонуйте нам просто зараз та отримайте першу безкоштовну консультацію.