Проекти житлових будинків

Фото - Проект будинку Клара
10,560 грн
Площа: 161,58м2
2
6
Фото - Проект будинку Вілла
10,400 грн
Площа: 140,44м2
3
5
Фото - Проект будинку Езіл
10,400 грн
Площа: 126,34м2
3
4
Фото - Проект будинку Баня
9,120 грн
Площа: 70.7м2
1
Фото - Проект будинку Ділас
9,440 грн
Площа: 112,15м2
1
4
Фото - Проект будинку Прем’єр 3
9,920 грн
Площа: 194,6м2
2
4

Житло – одна з найважливіших потреб людства. З давніх часів людина дбає про житло для себе та своєї родини. Житло будували з дерева, очерету,виплітали з ліси, викопували в землі, мурували з каменю. Завжди вимагали від житла сухість, тепло, затишок та безпеку. Змінювались часи, вдосконалювались інструменти будівельників, ставали більш надійними і стійкими матеріали, але вимоги до житла залишались такими ж:

   • зберегти тепло,
   • забезпечити сухість,
   • створити затишок,
  • гарантувати максимальну безпеку .

Сьогоднішні майстри будівельної справи в поняття безпечного житла зараховують ще й екологічну складову. До першорядних вимог відноситься також питання про використання енергозберігаючих технологій при будуванні та експлуатації житла.

Фото - проекти житлових будинків

«Рим-Лав» – якість без винятків

Львівська приватна компанія «Рим-Лав» вже досить довго працює на ринку будівництва. Спеціалісти нашої компанії не тільки проектують житлові будинки, вони виконують всі роботи з документального супроводу, планування, будівництва, дизайну приміщень та належному юридичному оформленню власності.

Проекти житлових будинків, розроблені архітекторами «Рим-Лав», завжди враховують потреби майбутніх власників житла, особливості земельних ділянок під будівництво, створюють можливості для економії енергоресурсів. Співробітництво з компанією має декілька переваг:

 • стабільність компанії,
 • висока якість виконання робіт,
 • використання найсучасніших матеріалів в будівництві,
 • надійність та витривалість споруджених будівельних конструкцій.

Працюючи над проектами житлових будинків, співробітники «Рим-Лав» віддають перевагу якості над кількістю, надійності над швидкістю. Там, де це торкається побудови житла, немає місця помилкам та виняткам. Все витримано в належній якості, згідно випробуваних часом правил та умов. Саме тому ви маєте бути впевнені, що виконані архітектурною службою компанії проекти житлових будинків – це вивірені часом і узгоджені з сучасними можливостями плани комфортного та безпечного житла для вас і вашої родини.

Фото - проекти житлових будинків

Втілення проектів в реальність

Але проектування житлових будинків, навіть зроблене професіоналами, – то лише частина важливої та потрібної справи. Найважча та найвідповідальніша частка роботи належить будівельникам. Саме їм треба накреслене на папері втілити в життя. І тому зв’язок між архітектором та майстром будівельної справи повинен буди дуже щільним та постійним. Саме компанія «Рим-Лав» забезпечує такі відносини між своїми спеціалістами. Приклади співробітництва ви можете вивчити на сторінках нашого сайту, де виставлені для огляду проекти житлових будинків.

Звернутися за поясненнями та уточненнями до спеціалістів компанії можливо через сторінку «Контакти» на нашому сайті. Ми чекаємо на цікаві пропозиції та незвичні замовлення. Почніть будувати своє житло, зробіть перший крок, і нехай це буде нами прокладений шлях до вашого будинку мрії!