Проекти приватних будинків

Фото - Проект будинку Клара
10,560 грн
Площа: 161,58м2
2
6
Фото - Проект будинку Вілла
10,400 грн
Площа: 140,44м2
3
5
Фото - Проект будинку Езіл
10,400 грн
Площа: 126,34м2
3
4
Фото - Проект будинку Баня
9,120 грн
Площа: 70.7м2
1
Фото - Проект будинку Ділас
9,440 грн
Площа: 112,15м2
1
4
Фото - Проект будинку Прем’єр 3
9,920 грн
Площа: 194,6м2
2
4

Кожен господар мріє побудувати для своєї родини великий, просторий дім, в якому знайдеться місце для батьків, дітей та онуків. Дім, до якого завжди повертаєшся, в якому ростуть твої нащадки і смачно пахне хлібом. Дім, наповнений любов’ю і теплом, радістю і довірою. Якщо ви вирішили для себе, що власний будинок – саме те, що треба для вашої родини, настає час спланувати майбутню будівлю, враховуючи всі побажання і потреби. Зробити це, не маючи належного досвіду, надзвичайно важко. Тому ми пропонуємо запросити майстрів цієї справи, здатних спланувати проекти приватних будинків, враховуючи всі побажання господарів, можливості будівельників та особливості земельної ділянки на якій планується розмістити новобудову.

Фото - проектування приватних будинків

«Рим-Лав» – приклад високої організації праці і стабільної якості будівництва

З часу заснування, з 2006 року, Львівське приватне підприємство «Рим-Лав»:

  • проектує будівлі,
  • погоджує дозвільні папери,
  • зводить будинки,
  • оформлює документи,
  • утеплює фасади,
  • ремонтує та займається реконструкцією приміщень різного призначення.

Саме тому, що підприємство активно працює в усіх сферах будівництва і має великий досвід в проведенні різних супроводжувальних робіт, проекти приватних будинків від архітекторів «Рим-Лав» докладно враховують всі можливості будівництва. Створюючи на папері унікальні будинки, які потім майстри-будівельники вибудовують з каменю та дерева, архітектори та дизайнери враховують при проектуванні та плануванні будівництва всі побажання замовника. Що ж гарантує якість і змушує вибирати саме нашу будівничу компанію?

  1. Значний досвід в будівництві та проектуванні.
  2. Вправні й високоосвічені майстри – будівничі, знавці своєї справи.
  3. Чітка організація праці і розумне планування.
  4. Уважність і повага до замовників, врахування їхніх побажань та потреб.

Проекти приватних будинків, замовлені в нашій компанії, враховують можливості господаря, передбачають використання енергозберігаючих технологій та екологічно безпечних матеріалів.

Фото - проектування приватних будинків

Приватне проектування – індивідуальний підхід до кожного власника

Проекти приватних будинків від компанії «Рим-Лав», це не тільки житлові приміщення, це ще й урахування та максимально зручне розташування технічних, обслуговуючих приміщень та прибудинкових господарчих споруд.

Ми враховуємо все. Наші дизайнери розробляють та пропонують найбільш комфортні індивідуальні плани та рішення для різних типів будинків. Компанією запропоновано декілька варіантів готових розробок проектів приватних будинків, з яких ви зможете визначити рівень нашої роботи, якість і приблизні ціни за квадратний метр житла.

Компанія має представництва в багатьох містах України, і тому знайти нас дуже легко. Ви можете замовити проектування приватного будинку в компанії «Рим-Лав» за допомогою звертання до нас через контакти на сторінці нашого сайту.