"ВСІ ДОРОГИ ВЕДУТЬ ДО РИМУ, ВИБЕРІТЬ ТУ, ЩО З ЛЮБОВ'Ю"

Сучасне будівництво , дизайн, реконструкція з шаною до історії…

Цінності

Це головні принципи, які ми використовуємо при взаємодії з іншими компаніями, клієнтами і співробітниками.

Сучасність

Працюємо згідно з сучасними технологіями та впроваджуємо їх у нашій роботі та шануємо історичні цінності.

Принципи

Компетентності, чесності, ощадливості, триманні свого слова, коротко - любові до добре зробленої праці.

Професіоналізм

“Підприємство регіону-2012р., “1 місце у Львівській обл. по напрямку “Інші роботи з завершення будівництва” ( КВЕД 45.45.0 )

Історія

Підприємство «Рим-Лав» було створено в 2007 році, після довгої співпраці з духовними організаціями в напрямку відновлення, реконструкції та реставрації сакральних споруд.
Назва Рим-Лав походить від славетного міста Рим - колиски архітектури і будівництва та слова Лав –любов. Любов- це є Бог, а Бог-це є Любов написано на одному з реставрованих монастирів нашим підприємством..

“Отож основним кредом підприємства Рим-Лав є слова Йоана Павла II – Моральні принципи добробуту - оселяються в сузір’ї чеснот: працелюбності, компетентності, вміння управляти, ініціативі, чесності, ощадливості, розсудливості, дусі служіння, триманні свого слова, сміливості, коротко – любові до праці добре зробленої.”

Весь наш колектив старається слідувати та дотримуватись цим настановам. В цьому наша сила та довговічність на ринку будівництва. Всі дороги ведуть до Риму, виберіть ту, що з Любов’ю.

Керівник підприємства Рим-Лав
Назар Крегембільд

Нагороди

“Підприємство регіону-2012р., “1 місце у Львівській обл. по напрямку “Інші роботи з завершення будівництва” ( КВЕД 45.45.0 ), а також:

НАШІ КЛІЄНТИ

Ми любимо і цінуємо всіх наших клієнтів - існуючих і майбутніх!

Чорненький В.Г.

Правекс банк

“За роки взаємовигідного партнерства успішно реалізовано свої дизайнерські розробки стосовно оздоблення відділень за допомогою спеціалістів ПП “Рим - Лав”. Ми будемо раді продовжувати нашу співпрацю і в подальшому.”

Півторак А.Я.

Про Кредит Банк

“Хороша якість виконання робіт, оптимальність технічних рішень, виконання замолень у вказаний термін спільно з кваліфікованим персоналом ПП “Рим - Лав” дозволило нам відремунтувати відділення у м. Львові. Приймаючи до уваги вищезазначене ми в подальшому будемо розвивати успішне партнерство з підприємством “Рим - Лав”. ”

Карватюк В.П.

Банк “Львів”

“ Станом на сьогодні за допомогою ПП “Рим - Лав” ми відкрили відділення у м. Львові. Спеціалісти компанії ПП “Рим - Лав” продемонстрували значний досвід у своїй галузі, об'ємах та проведеннях ремонтних робіт. На сьогодні у нас немає жодних сумнівів щодо якнайкращої рекомендації послуг компанії ПП “Рим - Лав” потенційним клієнтам.”

КОНТАКТИ

У разі виникнення питань і ідей! Будемо раді відповісти...

Імя та Прізвище

Email

Компанія

Виберіть послугу

Що вас цікавить

Львів, вул. Винниченка 30

(032)239 92 97
(067)373 03 03
(095)114 11 06